Aasta noor tegija on Hanno Kull

Saaremaa vald tunnustas eile Kuressaare lossis maakonna noortevaldkonna edendajaid ning aasta noor tegija on meie Hanno Kull.

“Saaremaa Gümnaasiumi õpilane Hanno Kull on oma abivalmiduse ja heasüdamlikkusega mõjutanud otseselt või kaudselt kooli kõiki õpilasi ja õpetajaid. Tal on mitmekülgseid oskusi ning laialdasi teadmisi ja huvisid tehnika-, videograafia- ja digimaailmas.
Lisaks heale õppeedukusele on ta väga andekas muusik, kes on saavutanud erinevatel konkurssidel märkimisväärseid tulemusi.
Teist aastat järjest valiti ta õpilasesindusse väga suure mandaadiga, mis näitab, et kaasõpilased usaldavad Hannot ja märkavad tema tegemisi.”
Üritusel tänati ka Hea Eeskuju konkursil “Suurima julguse 2023” laureaadi tiitli pälvinud Helis Luksi.

Helisel on märkimisväärselt palju silmapaistvaid ettevõtmisi, näiteks noorte kaasamise edendamine nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Samuti on tema jaoks oluline aidata neid, kes üksi alati hakkama ei saa, sest Helise jaoks on tähtis, et kellegi heaolu ei jääks tahaplaanile.

Ta on tõeline eeskuju, kes panustab oma toimetustega sihikindlalt Eesti ja noorte tulevikku.

Palju-palju õnne Hannole ja Helisele.