Uudised

Väitlusringil uued juhid

Koolis valmistume juba uueks õppeaastaks! Sellega seoses on selgeks saanud ka see, et uuel õppeaastal hakkavad meie kooli väitlusringi juhtima Morten Kosk ja Saskia Saar, kes võtavad teatepulga üle abiturientidelt Merit Vinkelilt ja Ketly Ilvestilt.

Toimus Saaremaa Bändifestival “Noortelt Noortele”

31.mai 2024 toimus Saaremaa Noortebändide Festival. Festival toimis Saaremaa Gümnaasiumis, kus lavale astus 5 artisti: Public Execution, Komandandi 9, Epiloog, Nähtamatu ja ÜleÖla.


Saaremaa Gümnaasiumi tunnustussündmus 2023/2024

5. juunil õnnitlesime Kuressaare piiskopilinnuses selle aasta tublimaid gümnasiste, kuulasime muusikat Kristi ja Karlis Saare esitluses ning lasime heal maitsta.

SG 3. ÕE koosseisu tagasiside küsitlus

3. ÕE koosseisu tegevusperiood on selleks kooliaastaks lõppemas. Viisime vahepeal läbi tagasiside küsitluse, et näha, mis läks hästi ja mida tulevikus saaks teisiti teha.

Kädi Õun ja Marie Teras Kevadüminal edukad

Laupäeval, 18. mail Kuressaare kultuurikeskuses toimunud Saaremaa noorte solistide konkursi vanemas,  17-19-aastaste vanuserühmas võidutsesid Saaremaa Gümnaasiumi G2.n klassi neiud.

SG õpilasesinduse aprilli kokkuvõte

Ülevaade meie õpilasesinduse tegemistest aprillis 2024!

Saaremaa Gümnaasium oli kübervõistlusel võidukas

17. mail toimus TalTechi IT Kolledžis KüberPuuringu parimatele algajatele talentidele mõeldud ECSC Eesti esindajate ja treenerite korraldatud treening-võistlus “TalTechi äge küberpäev 2024”. Selles võistluses saavutas parima tulemuse Saaremaa Gümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid Remo Auväärt (G3.k), Gregor Pajussaar (G1.n), Gustav Arak (G2.j) ja Janar Sepp (G1.j).

Ajalooalaste uurimistööde võistlus „Võitjad ja kaotajad”

25. Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi korraldatav õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus on selleks korraks läbi ning tunnustuse pälvis ka meie kooli abiturient Robert Luks.

Soome Õpilasliidu esindajad Saaremaal

28-30. aprillil külastasid Saaremaad koostööprojekti “Julgen” raames Soome Õpilasliidu esindajad.

Koostööprojekt “Julgen”

29-30. aprillil toimus Saaremaa Gümnaasiumis koostööprojekt “Julgen”, mille eesmärk oli anda vapratele osalejate võimalus leida julgust erinevatest esinemistest, avalikust kõnelemisest ja mitmekesistest aruteludest!