Toimus järjekordne Eesti Mudel-Euroopa Parlament

Tänavu aastal toimus 17. korda Eesti Mudel-Euroopa Parlament ehk noortel oli võimalik nelja päeva jooksul Tallinna Reaalkoolis simuleerida Euroopa komisjonide tööd ning esmaspäeval enda produktiivse töö vilju- resolutsioone riigikogu hoones kaitsta.

11 uut õpilasesindajat 2022/2023. õppeaastaks!

30. septembril toimus meie kooli II õpilasesinduse valimine, mille käigus võttis õpilaste üldkoosolek vastu Saaremaa Gümnaasiumi õpilasesinduse põhimääruse ning valis 11 uut õpilasesindajat 2022/2023. õppeaastaks.

Tartu Ülikooli eetikakeskuse väärtusarendusprgramm „Hea kool kui väärtuspõhine kool“

Meie kool osaleb Tartu Ülikooli eetikakeskuse väärtusarendusprgrammis „Hea kool kui väärtuspõhine kool“. Väärtusarenduse fookuses on klassijuhataja ja meie koolis siis mentor ja mentorluse arendamine.

Kandideeri Saaremaa Gümnaasiumi uude õpilasesindusse!

Ootame kandideerima kõiki tegusaid SG õpilasi, kes soovivad olla aktiivne osa noore kooli näo ja sisu loomisel ning arendamisel 2022/2023 õppeaastal.