Gümnasistid tutvusid jutuvestmise maailmaga

G1 õpilane Henry Mänd arvas, et Kaikkoneni õpituba oli väga huvitav ja õpetlik. „Saime teada palju nippe hoolivamalt elamiseks

Eesti Koolispordi Liidu kergejõustiku võistlused 2021/2022 õppeaastal

Saaremaa Gümnaasiumi võistkond saavutas Eesti Koolispordi Liidu kergejõustiku võistlusel 10.-12. klasside arvestuses 2. koha. Napilt pidime tunnistama Valga Gümnaasiumi paremust.

Ajalooalaste uurimistööde võistlus „Aja märgid – aeg, koht, inimene”

13.mail 2022 Tartus toimunud võitluse lõppkonverentsil pälvis Brita Munk (G3.o) gümnaasiumi tasemel Raamatupreemia.

Lõpetasime edukalt eTwinningu projekti „Technology impact“

Projektis osalesid Saaremaa Gümnaasiumi G1o õpilased, lisaks õpilased järgmistest koolidest: 4th Glyfada Junior High School Kreekast, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle Poolast, Eskişehir Fatih Fen Lisesi ja Durucak Ortaokulu Türgist, IES RIU TURIA Hispaaniast, Agrupamento de Escolas Nuno Gonçalves, Lisboa Portugalist ja ICS “Il Guercino” di Cento Itaaliast.