Õppetöö

Erasmus+ projekt “STEM for future” alustas Saaremaa Gümnaasiumis

6.-8. juuni võõrustas Saaremaa Gümnaasium Erasmus+ projekti “STEM for future” koostööpartnereid Itaaliast, Hispaaniast ja Portugalist.

Lõpetasime edukalt eTwinningu projekti „Technology impact“

Projektis osalesid Saaremaa Gümnaasiumi G1o õpilased, lisaks õpilased järgmistest koolidest: 4th Glyfada Junior High School Kreekast, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle Poolast, Eskişehir Fatih Fen Lisesi ja Durucak Ortaokulu Türgist, IES RIU TURIA Hispaaniast, Agrupamento de Escolas Nuno Gonçalves, Lisboa Portugalist ja ICS “Il Guercino” di Cento Itaaliast.

Saaremaa Gümnaasium on „Hea kooli edendaja 2022“

Eile, 13. detsembril tunnustas Tartu Ülikooli eetikakeskus koole ja lasteaedu, kes teevad väärtuskasvatuse valdkonnas eeskujuväärivat tööd. Samuti selgusid haridusasutuste pidajad, kellele anti „Hea hariduse teerajaja“ märgis.