Argument 2022 Saaremaa Gümnaasiumis

5.-6. novembril leidis meie koolis koostöös Eesti Väitlusseltsiga aset Argument 2022.

Tegemist on põhi- ja keskkooli noortele suunatud koolitusprogrammiga, mis õpetab argumenteerimise-, kriitilise mõtlemise ning selge eneseväljenduse oskuseid ning annab neile ka praktilise väljundi pannes noori lahendama hariduselu probleeme ning nendest rääkima kohalike otsustajatega. Üritus “Argument” toimub juba kuuendat korda.
Saaremaa Gümnaasiumis jagasid väitluskunsti põhitõdesid Helen Haamer ja Karl Andreas Kalamees. Helenil jagus meie noorte kohta vaid kiidusõnu: “Nagu alati on Saaremaa noored hämmastavalt tegusad, väitlus oleks nagu neile loodud. Ka päeva lõpus, kui selja taga on tundide kaupa töötube, on näod rõõmsad ja meeled teravad.”
Argument kulmineerub novembri viimasel nädalavahetusel, kus noortel on võimalus osaleda Presidenditurniiril. Suur tänu meie koolitajatele, kohtume juba varsti!