“Eestimaa õpib ja tänab” tunnustuse said Maidu Varik ja Anni Haandi

26. augustil toimus Saaremaa Gümnaasiumis Saare maakonna hariduskonverents, kus muu hulgas tunnustati Saare maakonna haridustöötajaid.
“Eestimaa õpib ja tänab” tõstab esile üld- ja kutsehariduse valdkonnaga seotud inimeste tegevust ja väärt ettevõtmisi. Tunnustussüsteem on kahetasandiline – maakondlik ja üleriigiline. Saare maakonna aasta haridustöötajad osalevad Haridus- ja Teadusministeeriumi aasta õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab”.

Aasta gümnaasiumiõpetajaks valiti meie kooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Anni Haandi, kes nomineeriti ka aasta klassijuhataja kategoorias. Anni hindab õpetajatevahelist koostööd ning lõimitud õpet õppija arengu toetamisel, õppija ja õpetaja vaimse tervise toetamist. Ajalooõpetuses ta keskendub kollektiivsele mälule isikulugudes ja ajalooromaanides.

Aasta õppeasutuse juhiks valiti meie kooli õppekorraldusjuht Maidu Varik.
Maidul on oskus end esile tõstmata märkamatult suunata Saaremaa hariduselu, järgides seejuures muutuvat hariduselu. Ta aitas õpetajatel keerulisel distantsõppel hoida vaimset tervist ning toetas õpilasi igas olukorras.

Lisaks nomineeriti meie kooli inglise keele ja prantsuse keele õpetaja Marju Roberts aasta gümnaasiumiõpetaja kategoorias ja rahvatantsu õpetaja Eena Mark huvialaõpetaja kategoorias.

Palju õnne ja suur tänu, et olete meie õpetajad!