Haridusuuenduskonverents Saaremaa Gümnaasiumis järgmisel nädalal!

Ootame kõiki haridusentusiaste osalema meie kolmandal hariduskonverentsil „Klassijuhatajast mentoriks“.

Konverentsi eesmärk on tutvustada parimaid praktikaid klassijuhatamise ja mentorluse valdkonnast. See on suurepärane võimalus jagada kogemusi ja luua uusi koostööprojekte nii Saare maakonna õpetajaskonnaga kui ka Eestis laiemalt.

Võimalik on kuulata ka meie kooli õpetajate kogemuslugusid 24. oktoobril 15.45–17.00

Indrek Peil – „Üllatamine ja hoolimine“
Kuidas märgata igat õpilast ja näidata neile hoolimist läbi üllatuste.

Marju Roberts ja Diana Õun – „Mentorluse võlu ja valu Saaremaa Gümnaasiumi näitel“
Kolme aasta kogemused mentorlusest: mis on hästi ja kus saab paremini.

Maidu Varik – „Mentori suhted vilistlastega“
Mentori suhtlus õpilastega erinevates võrgustikes, koostöö ja heade suhete kujunemine. Maidu Variku juhitud vestlusringis osalevad Tartu ja Edinburghi Ülikooli isiksusepsühholoogia professor Rene Mõttus ning dokumentalist ja režissöör Liis Nimik.

Tule ja saa osa inspireerivatest töötubadest ning rikasta oma teadmisi ja oskusi!