Indrek Peil ‒ Aasta klassijuhataja 2022

8. oktoobril toimus Pärnu kontserdimajas Aasta õpetaja gala 2022, tunnustati haridustöötajaid ja hariduse toetajaid riiklike aastapreemiatega. Sel aastal on aasta klassijuhatajaks meie füüsikaõpetaja ja mentor Indrek Peil!

Indrek asetab alati õpilaste heaolu esimesele kohale. Ta toetab õpilaste ideid ja aitab nende elluviimisele kaasa. Indreku klassis on tugev meie-tunne ja meeskonnavaim.

Indreku mentortunnid on vaimustavad ja inspireerivad – neist on palju kasu ning tuge kõigile. Indrek on suurepärane tagasiside andja, kes oskab märgata ja sobival viisil vajalikele aspektidele tähelepanu juhtida.

Indrek suudab teha ka kõige keerulisemad teemad selgeks, suureks abiks on see, et ta toob arusaadavuse huvides alati päriselust näiteid.

Indrek peab dialoogi lapsevanematega väga oluliseks, heade koostöösuhete arendamiseks suhtleb ta vanematega aktiivselt ja hoiab nad koolieluga kursis.

Indrek on kolleegide suhtes alati tähelepanelik. Kõikidel kaasteelistel jagub talle tunnustavaid sõnu. Indrek on kooli igapäevaelus hea, kindel ja rahulik tugi. Ta on ülimalt hooliv ja äärmiselt professionaalne õpetaja. Indrek on paljude õpilaste lemmikõpetaja.