Inglise keele olümpiaad 2021/2022

Inglise keele vabariiklikku olümpiaadi korraldavad Tallinna Ülikool ja Tartu Ülikool vaheldumisi. Kui Tallinna-aastal lahendatakse piirkonnavoorus kirjalikku testi, siis Tartu Ülikooli korraldatud olümpiaadi piirkonnavooru ülesanne on uurimistöö kirjutamine.

Lõppvoor on mõlema ülikooli poolt korraldatud olümpiaadil suuline. Kuna käesolev aasta on Tartu-aasta, siis koosneb see uurimistöö kaitsmisest õige klassikalisel kujul. Lõppvooru kutsus ülikool seekord 13 õpilast kogu Eestist ning meil on suur rõõm teile teada anda, et tervelt kuus neist on Saaremaa Gümnaasiumi õpilased. Nendeks on Merit Matt, Liis-Marii Kangur, Triinu Vipre, Otto Tuuling, Eva Sõmmer, Romet Vahter. Lõppvoor toimub 4. märtsil ning hetkeolukorda arvestades seekord Zoomis.

Palju õnne kõigile osalejatele ja suur tänu juhendajatele – Reet Lulla, Riina Haljas ja Marju Roberts!