Ketly Ilvest sai Õpilasleiutajate riiklikul konkurssil I preemia

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärk on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal ning avaldada tunnustust väljapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele ja õpilaskollektiividele, nende juhendajatele ja õpetajatele ning koolidele.

Eile lõppes Eesti Teadusagentuuri korraldatud Õpilasleiutajate riiklik konkurss 2022, kus võidutööks valis žürii Saaremaa Gümnaasiumi G2 õpilase Ketly Ilvesti „Plastiku Pugija“, kus austerservikud lagundavad kodutarbeks kasutatavaid plastikuid.
Palju-palju õnne!
Ühtlasi suur kiitus meie õpetajatele Agnes Heinlale ja Irja Truumaale, kes pälvisid juhendajapreemia!
Edasi läheb Ketly Eestit esindama Intel International Science and Engineering Fair’ile, mis toimub 2023. aasta mais Dallases.