Kevadümin 2022

Laupäeval, 21. mail oli Kuressaare kultuurikeskuse saal kogu päeva maakonna parimate lauljate päralt. Toimusid Saaremaa noorte solistide konkursi Kevadümin 2022 kolm võistluskontserti, kuues vanuserühmas võtsid omavahel mõõtu 66 andekat noort.

Lauljaid toetas saateansambel koosseisus Veikko Lehto (klahvpillid), Toomas Tang (kitarr), Märten Lehto (basskitarr) ja Ivo Aksiim (löökpillid). Žürii koosseisu kuulusid Triin Ella (Eesti Rahvusooper “Estonia” solist, hääleseadja ja lauluõpetaja Tallinna Muusikakeskkoolis), Grete Põldma (Saue Gümnaasiumi muusikaõpetaja, koorijuht, solistide ja ansamblite juhendaja) ning Karlis Saar (Joosep Aaviku nim Kuressaare Muusikakooli vaskpuhkpillide õpetaja).

Saaremaa Gümnaasiumist osales vanimas, 17-19aastaste vanuserühmas neli solisti, kes kõik ka žürii poolt tunnustatud said:

I koht – Martin Vesberg, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juh Pilvi Karu
II koht – Kevin Räim, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juh Pilvi Karu
III koht – Karl-Reedik Mändar, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira,  juh Laine Lehto

ERIPREEMIA:

Elisa Mägi – “Isikupärase ja hingestatud esituse eest”, Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, juh Pilvi Karu

Palju õnne kõigile!

Siin saad tutvuda konkursi tulemuste ja pildigaleriiga.