Konsultatsioonitunnid ja järelevastamine

Registreerimine järelevastamiseks

Hea õpilane, enne järelevastamisele registreerimist, palun teavita sellest ka õpetajat.

Järelevastamine toimub K 14.45–16.00 ruumis 203.

 

Hea õpilane, palun teavita õpetajat eelnevalt, kui soovid konsultatsioonitunnis osaleda. 

Eesnimi  Perenimi  Aeg  Ruum 
Andra Allmägi E 16.00–17.00 või kokkuleppel 101
Olle Arak R 16.00–17.00 või kokkuleppel 207
Anu Ausmees N 16.00–17.00 110
Anni Haandi R 15.00–16.30 või kokkuleppel 102
Riina Haljas E 8.00–8.20 või kokkuleppel 215
Agnes Heinla K, R 13.00–15.00 või kokkuleppel 212
Heli Jalakas Kokkuleppel
Meelis Juhandi Kokkuleppel
Ave Jõgi T 16.00–17.00 või kokkuleppel 108
Elo Jõgi Kokkuleppel
Laura Kaldjärv N 16.00–17.00 või kokkuleppel 218
Eveli Kallas Kokkuleppel 121
Kadri Kanemägi Kokkuleppel 133
Merike Kivilo N 16.00–17.00 või kokkuleppel 215
Linda Kivistik E 16.00–17.00 Kokkuleppel
Ülle Kreos T 16.00–17.00 201
Marii Kõrgesaar Kokkuleppel 121
Laine Lehto T 16.00–17.00 või kokkuleppel 223
Arne Loorpuu R 15.00–16.00 või kokkuleppel 205
Reet Lulla E 16.00–17.00 või kokkuleppel 204
Monika Mander T 16.00–17.00 või kokkuleppel 217
Eena Mark Kokkuleppel
Janne Mets Kokkuleppel
Getter Must E 16.00–17.00 213
Külli Mänd N 16.00–17.00 või kokkuleppel 104
Indrek Peil T 16.00–17.00 205
Laura-Liisa Perova Kokkuleppel 118
Merle Prii Kokkuleppel
Merle Rekaya T 16.00–17.00 või kokkuleppel 203
Marju Roberts E 16.00–17.00 või kokkuleppel 221
Koit Simso E 16.00–17.00 või kokkuleppel Kokkuleppel
Sabine Suuster Kokkuleppel
Merje Tammai N 16.00–17.00 või kokkuleppel 103
Katrina Tarkin R 16.00–17.00 või kokkuleppel 222
Marit Tarkin Kokkuleppel 119
Tanel Ting Kokkuleppel
Enda Torga E 16.00–17.00 või kokkuleppel 109
Irja Truumaa E 16.00–17.00 210
Piret Tänav T 15.00–16.30 või kokkuleppel 219
Ulvi Vahter E 16.00–17.00 või kokkuleppel
Maidu Varik Kokkuleppel 119
Raul Vinni Kokkuleppel
Ivo Visak Kokkuleppel 117
Hongmei Wu Kokkuleppel
Diana Õun E 16.00–17.00 või kokkuleppel 107