Kübervõistlusel KüberPuuring gümnaasiumite arvestuses III koht

5. detsembril osalesid meie kooli tuleviku tehnoloogiate õppesuuna õpilased kübervõistlusel KüberPuuring (Küberolümpia). Olime esindatud kolme noormeeste ja ühe tütarlaste võistkonnaga.

Võistkond Saaremaa Gümnaasium P1 saavutas tihedas konkurentsis Gümnaasiumite arvestuses 3. koha. Üldarvestuses kuhu kuulusid ka kutse- ning põhikoolid olid nad kõrgel 6. kohal. P1 võistkonda kuulusid: Remi Vilsaar G3.o, Aramis Kaljuste G3.j, Remo Auväärt G3.k, Ats Lepamets G3.o.
Teised meie kooli esindajad, kes ka tublilt tegutsesid, kuid päris esikolmiku kohale ei jõudnud, olid: Mia Lätt G2.k, Liisbeth Vaima G2.k, Hans-Hendrik Magus G2.n, Hanno Kull G2.j, Gustav Arak G2.j, Ragnar Tisler G2.n, Robin Keerd G3.m, Raiko Silmberk G3.k, Erik Kristo Kremm G3.n, Markkus Tamm G3.n.
Gümnaasiumi poiste 3. koha auhinnaks koolile on Küberväejuhatuse külastus 20-le õpilasele!
Õpilasi suunas ennast proovile panema informaatikaõpetaja Olle Arak.