Projektis osalesid Saaremaa Gümnaasiumi G1o õpilased, lisaks õpilased järgmistest koolidest: 4th Glyfada Junior High School Kreekast, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle Poolast, Eskişehir Fatih Fen Lisesi ja Durucak Ortaokulu Türgist, IES RIU TURIA Hispaaniast, Agrupamento de Escolas Nuno Gonçalves, Lisboa Portugalist ja ICS “Il Guercino” di Cento Itaaliast.
projekti käigus uurisid õpilased, kuidas mõjutab tehnoloogia meie igapäevaelu. Õpilased uurisid tehnoloogilisi uuendusi, nende eeliseid ja puudusi, samuti seda, kuidas see mõjutab ühiskonda, keskkonda ja meie tervist. Lisaks esitluste, videote, plakatite ja/või infograafika loomisele osalesid õpilased STE(A)M tegevustes. Lisaks kohtuti asjatundjatega ja külastati elektroonikaettevõtet Incap, tähistati rahvusvahelist inimõiguste päeva ja suheldi projektipartneritega projekti foorumis. Õpilased tegid koostööd nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes meeskondades. Õpilaste tööd ja järeldused on kogutud digitaalsetesse lõpptoodetesse (e-raamat või ajakiri), lisaks on koostatud interaktiivne plakat, kus on näha erinevate töö etappide tulemused (kliki piltidele või allajoonitud tekstile).
Aitäh kõigile projektis osalenud õpilastele ja muidugi õpetajatele! Meie koolist olid abiks õpetajad Reet Lulla ja Laine Lehto ning projekti juhtis õpetaja Ülle Kreos.
Projekti päevik:
https://twinspace.etwinning.net/204986/home
Projekti leheküljed:
https://twinspace.etwinning.net/204986/pages/page/1826748
Interaktiivne plakat: