Lõppenud on esimene Saaremaa Gümnaasiumi neidude võrkpalliturniir

III koha võistkond Narrarohi, kuhu kuulusid Triinu-Liis Toom (G1.n), Marii Mägi (G1.n), Annabel Metsalu (G2.n), Kertlyn Kiil (G2.n), Kerttu Martin (G3.n), Karola Karmen Känd (G3.n), Marit Algo (G3.n), Oona Koplimäe (G3.n).

II koha saavutas võistkond Kirburohi, kuhu kuulusid Iiris Pihlas (G1.k), Iivika Silenok (G1.k), Gethe-Maria Roomets (G2.k), Anete Antsaar (G3.k), Pilleliis Leemet (G3.k), Rica Aarn (G3.k), Annela Aus (G3.k).

I koha ja meie kooli võidumedali sai võistkond Möögaroos, kuhu kuulusid Sessely Järvalt (G1.m), Kaari Liis Pihel (G1.m), Liisi Leppik (G2.m), Brett Nuut (G2.m), Liis Treima (G2.m), Kelly Grahv (G3.m), Eva Sõmmer (G3.m), Karolin Kask (G3.m).

Suur tänu kõigile osalejatele, kohtunikele ja korraldajatele.

Ootame võrkpallihuvilisi ka sel kolmapäeval, 19.01 toimuvale õpetajad vs parimad õpilased võrkpallilahingule spordihoones kell 16.00.