Maakonna haridustöötajate tunnustamine 2024

Sel aastal toimus Saare maakonna hariduskonverents 29. augustil Kuressaare Hariduse koolis, kus tunnustati ühtlasi maakonna parimaid haridustöötajaid. Meil on suur rõõm, et ka paljud meie kooli õpetajad olid taas nominentide seas!

Aasta klassijuhataja nominentideks olid Riina Haljas, Marju Roberts, Merje Tammai ja Laura Kaldjärv.
Aasta gümnaasiumiõpetaja nominentideks olid Marju Roberts, Ülle Kreos ja Monika Mander.
Aasta huvialaõpetaja nominentideks olid Olle Arak, Eena Mark, Laine Lehto ja Mihkel Vendel (Kuressaare Nooruse kooli nime all).
Aasta õppeasutuse juhi nominentideks olid Kadri Kanemägi, Laura-Liisa Perova ja Ivo Visak.
Aasta tugispetsialisti nominendiks oli esitatud Marii Kõrgesaar.
Aasta hariduse sõbra kategooria nominentideks olid Helen Vainula ja Karola Sepp.
Aasta põhikooli aineõpetaja nominentideks oli Sirje Lulla (Lümanda Põhikooli nime all).
Aasta haridusteo nominendid olid ka kõnevõistlus „Mis on see inimese osa siin laias ilmas?“ (Juhan Viiding) ja Saaremaa Gümnaasiumi EV aastapäeva ball.
Korduva nominatsiooni sai Saaremaa haridusuuenduskonverents „Koostööst algab lõiming“.
Palju-palju õnne kõikidele, oleme teie üle uhked!