Meie kooli DigiEduHacki võitjad käisid Brüsselis auhinnatseremoonial

Kategooriad

18. juunil toimus Brüsselis üritus „Collaborate for Impact: Advancing European Digital Education and Skills“, mille raames peeti DigiEduHack 2025. aasta võitjate auhinnatseremoonia. DigiEduHack on Euroopa Liidu algatus, mille eesmärk on edendada innovatsiooni, koostööd ja loovust ning toetada positiivseid muutusi digihariduses.

Meie kooli meeskond, kuhu kuulusid Hanna Paju, Janar Sepp, Liisa Naulainen, Gregor Pajussaar ja Emma Tarus, valiti ülemaailmse avaliku hääletuse tulemusel rahvusvahelise konkursi DigiEduHack 2025 globaalsete võitjate hulka kategoorias „Experienced“ lahendusega ANNA – Act Now, Nature Awaits.

Auhinnatseremoonial tutvustas Hanna Paju kolme minuti jooksul publikule meeskonna lahendust ning Janar Sepp vastas küsimusele, kuidas tehnoloogia aitas kaasa lahenduse arendamisele. Lisaks auhinnatseremoonial osalemisele külastasid õpilased ka Euroopa Parlamenti. Õpilasi saatis õpetaja Monika Mander.

 

 

Palju õnne veel kord meie andekatele noortele!