Õpilasesindus Tallinna koolide õpilasesinduste külas

Meie kooli õpilasesindus ja kultuurijuht Kadri Kanemägi käisid 9. veebruaril väljasõidul Tallinnas eesmärgiga tutvuda erinevate koolide õpilasesinduste tegemistega. Külas käidi Tallinna 32. Keskkooli Aktiivil, Tallinna Reaalkooli REK-il ja Viimsi Gümnaasiumi õpilasesindusel. Kohtumised olid noorte jaoks väga inspireerivad ja informatiivsed. Täname koole, kes nii lahkesti meie õpilasesinduse vastu võtsid.

Mõned ÕE noorte esmamuljed õppekäigust:
Melani, G2
„Tänu võimalusele külastada nii erinevaid koole sain aru, et on väga palju viise kuidas õpilasesindust moodustada ja selle tööd juhtida. Arvan, et saame sellest kogemusest väga palju õppida nt: kuidas juhtida ka enda ÕE tööd produktiivsemalt.“
Elisa, G3
„Reis oli väärt igat külmavärinat. Sai palju informatsiooni ja ideid, kuidas jätkata ÕE sisekorraldusega ning, mis üritusi võiks korraldada. Kindlasti, kui meil mõtted seeditud, saame kohe asja kallale hakata.“
Liina, G3
„Kindlasti oli väärt ja mõtlema panev reis. Kui kõik oleme toimunu endast läbi lasknud, saame hakata planeerima täpsemalt ja suuremalt, mida saame koolis korda saata.“
Anette, G1
„Päev läks hästi. Kõik koolid olid vägagi erinevad, kuid omamoodi. Õpilased, kes meid vastu võtsid, olid väga toredad ja sõbralikud. Arvatavasti nende koolidega hakatakse või saadakse luua rohkem lähedasemaid suhteid. See päev andis kindlasti ka SG ÕE-le palju, millest inspiratsiooni saada.“
Paula, G3
„Oli väga inforohke ja ägedaid teadmisi täis päev. Tallinna 32. Keskkooli ja Tallinna Reaalkooli pikk ajalugu andis mõtteainet, milliseks võiks kujuneda SG ja kõik meiega seonduv pikemas perspektiivis. Viimsi Gümnaasiumi näitel saime samuti kinnitust, et see on normaalne olla natuke segaduses nii värskes koolis ja kõike ei jõuagi esimese aastaga välja kujundada. Samuti andis lootust, et juba mõne aastaga loksuvad asjad ilusti paika.“