Saare maakonna noortevaldkonna tunnustused 2022

Eile jagati Muhu spordihoones Saare maakonna noortevaldkonna tunnustusi neljas kategoorias, kus meie gümnasistid (ja õpetajad) olid väga tublid!

Aasta noortevaldkonna tegu on Saaremaa Gümnaasiumi I revüülavastus “Pärandatud elu”, noorte endi initsieeritud ja kujundatud ettevõtmine, millega on vabatahtlikult seotud 90 noort.
Aasta noor tegija Helis Luks on aktiivne noor, kes panustab noorte osalusse ja kaasamisse kohalikul tasandil erinevates osaluskogudes.
Aasta noortevaldkonna tegija Kadri Kanemägi kanda on koostöös õpilasesindusega kultuurisündmuste planeerimine ja korraldamine ning huviharidusliku tegevuste korraldamine.
Palju õnne III lennu revüülavastuse loojatele, õpilasesinduse juhile Helis Luksile, meie tublile kultuurijuhile Kadrile ja muidugi nominentidele, kelle seast leiate hoolega tuttavaid nimesid.
Oleme Teie üle uhked!