Saaremaa Gümnaasiumi G1 väitlusturniiri võitis tiim Sinisilmsed

Saaremaa Gümnaasiumi juba traditsiooniline G1 kahepäevane väitlusturniir sai täna võiduka lõpu.
Peakorraldajad Sirelin Ermann ja Laura Korb peavad väitlusturniiri kordaläinuks ning usuvad, et kõik osalejad said mõne teadmise, mille kõrvataha panna. Ühtlasi teavad nad, et esimene väitlusturniir on kogemus, mis ei lähe kunagi meelest.
Väitlusturniiri võitis sel aastal tiim Sinisilmsed (Ulla Maripuu, Maria Tiidus, Eliise Kirs, Tancredi Provenzano Runnel) ning finaali jõudis ka tiim Väitliisus (Loona-Maria Blank, Pilleriin Pohlak, Liisa Sall ja Eliis Tamm). Poolfinaali jõudsid tiimid Randokomando (Illimar Kirss, Jarno Mononen, Rando Rand ja Laur Erik Laine) ja Toome (Kaarel Kallasmaa, Emily Aus, Bretlin Brant, Mari-Leen Talpas).
Kõnelejate TOP10:
1. Saskia Roberts
2. Kärol Sepp
3. Laur Erik Laine
4. Loona-Maria Blank
5. Liisa Sall
6. Elisabet Ige
7. Eliis Tamm
8. Maris Rüütel
9. Emma-Liisa Nellis
10. Kristiin Pulk
Täname peakohtunikku Thomas Hendrik Liivi (II lend, Tartu Ülikool), turniiridirektorit Tommi Valgmat (Tartu Ülikool), õpetajaid Marit Tarkinit, Ketly Ilvest (III lend) ja Merit Vinkelit (III lend), kes toetasid tiimide ettevalmistust, vabatahtliku kohtunikku Emeli Piknerit (II lend) ning kõiki teisi, kes panustasid turniiri toimumisse!
Soovime kõigile edu ning väitlushuvilistel soovitame kindlasti liituda väitlusklubiga, mida juhivad õpetajad Ketly Ilvest ja Merit Vinkel.