Saaremaa kirjanik ja laevakapten Lembit Uustulnd külas

Möödunud nädalal külastas meie kooli saarluse tunde Saaremaa kirjanik ja laevakapten Lembit Uustulnd. Külaline rääkis G1 õpilastele oma lugu alates nooruspõlve valikutest kuni tänase päevani välja. Aktiivselt noori vestlusesse kaasates rääkis kapten ja kirjanik värvikaid lugusid elust merel ja inimestest oma teel, raamatute kirjutamisest ja Saaremaa kui kodupaiga väärtustamisest.

Kirjanik tegi SG kooliperele suure üllatuse, kinkides raamatukokku märkimisväärse hulga nii enda kui ka isa Albert Uustulndi kirjutatud teoseid. Suurim tänu Lembitule tema enda sõnade järgi on see, kui ikka tema raamatuid huviga loetakse.

Saaremaa Gümnaasium tänab Lembit Uustulndi nii raamatute kui saarluse tundide külastamise eest!