Saaremaa valla tunnustusürituses „Meie kooliaasta parimad 2023″

29. mail tunnustas Saaremaa vald Saaremaa noori, kes lõppeval õppeaastal erinevates valdkondades kõige enam on silma paistnud.
Meil on hea meel, et nende seas on paljud meie tublid gümnasistid koos meie õpetajatega!
Veel enam, Saaremaa vallavanem Mikk Tuisk kuulutas välja 2023. aasta Tuleviku Tähe stipendiaadid, kelle seast leiab 2 meie gümnasisti.
𝐎𝐥𝐢𝐯𝐞𝐫 𝐋𝐞𝐩𝐩𝐢𝐤, Saaremaa Gümnaasium, 11. kl
Oliver on noormees, kes loob ja produtseerib muusikat, millest üks osa on leitav ka tema YouTube’i kanalist. Ta on osalenud ja saavutanud häid tulemusi paljudel laulukonkurssidel ja festivalidel, näitena võib tuua nii Eesti noorte lauljate konkursi Solistica, Saaremaa Laululinnu, laulusaate “Tähtede lava”, Eesti Meestelaulu Seltsi poiste-solistide võistulaulmise, koolibändide festivali “Antidolorosum”…
Tema suureks unistuseks on võita Eesti Laul ja esindada Eestit Eurovisioonil.
𝐆𝐫𝐞𝐭𝐞 𝐆𝐮𝐥𝐥, Saaremaa Gümnaasium, 10. kl
Toetajad, pöidlahoidjad ja mentorid on Grete puhul alati imetlenud, et ta on väga töökas ja distsiplineeritud, ei igavle kunagi, sest teab, et trenn ja kool käivad käsikäes, ta lihtsalt oskab neid kombineerida.
2022. aasta suvel võitis Tallinnas juunioride paarismängu, detsembris valiti ta maakonna parimaks noorsportlaseks, kuu tagasi tuli Eesti tennise karikavõistlustel üksikmängu võitjaks ja Eesti naiste üksikmägu edetabelis on Grete 12. kohal.
Palju-palju õnne!
Fotod: Gert Lutter