SG õpilasesinduse märtsi kokkuvõte

3. märtsil pildistasime kooli e-poe toodete reklaamimiseks pilte, mis on nüüdseks üleval õpilasesinduse ja kooli sotsiaalmeedias. Tooteid saab soetada Norrisoni lehelt.

7. märtsi koosolekul arutasime koostöös kooli õppenõustajatega, kuidas saaks ÕE koolikiusamise ennetamisega aidata. Arutelu tulemusena viisime 18. märtsil läbi ülekoolilise kiusuküsitluse.

12. märtsil ilmus “ÕE küsib, koolijuht vastab” rubriigi 10. osa.

14. märtsil toimus Kuressaare keskväljakul emakeelepäeva kõnekoosolek, mida korraldasime koostöös Kuressaare Ametikooli õpilasesindusega.

21. märtsi koosolekul arutasime, kuidas 10. aprillil abiturientidele lõpumärk üle anda.

28. märtsil toimus hoolekogu koosolek, kus osalesid veebi teel meie liikmed Merit ja Helis.

28.-29. märtsil sõitsime koosseisuga Tartu. Ülikoolilinnas külastasime Tartu Tamme Gümnaasiumi, Miina Härma Gümnaasiumi ja Jaan Poska Gümnaasiumi õpilasesindusi. Reis oli väga lõbus kuid samas hariv – sellest saab lähemalt lugeda meie Instagramist ja kooli kodulehelt.

Märtsikuu jooksul viis ÕE president liikmetega läbi arenguvestluseid, mille kokkuvõttes selgus, et üldpilt on endiselt positiivne ja kõik ÕE liikmed on motiveeritud kooliellu panustama.

Märtsis pandi õpilasesinduse ruumi kõrvale üles stend, millel saab näha meie aastaplaani ja skännida QR-koodi, mis viib meie tegevuskavani. Varsti võib stendilt leida palju uut ja põnevat, seega hoidke silmad lahti!

Kuu jooksul planeerisime ka “Ätsete Lahingut”, mis toimub juba 10. aprillil kooli auditooriumis.

Samuti otsustasime osaleda augustis toimuval Paide Arvamusfestivalil ning otsisime sobivat teemat, millest seal paneeldiskussiooni luua.