Pärtel Preinvaltsi kogukonnaloengul “Turvalisusest globaliseeruvas maailmas”

Seoses Saaremaa noorte vaimse tervise konverentsiga pakume lapsevanematele võimalust kuulata Pärtel Preinvaltsi loengut “Turvalisusest globaliseeruvas maailmas”. Lisaks on võimalik tutvuda mõndade messialal olnud organisatsioonidega, nt Peaasi.ee materjalid ja vaimse tervise esmaabi.
Olete oodatud alates 17:30, loeng hakkab 18:00.
Eesti Politsei- ja Piirivalveameti rakendusekspert
Pärtel Preinvalts on Eesti Politsei- ja Piirivalveameti rakendusekspert. Ta on
siseturvalisuse valdkonnas tegutsenud üle 20 aasta. Muuhulgas on ta juhtinud välismaalaste kinnipidamise ning väljasaatmisega tegelevat üksust ning saanud turvalahenduste väljatöötamise eest režiimses asutuses ka eraldi ära märgitud.
Vägivaldsed sõnumid nii sotsiaalmeedias kui füüsilises maailmas kõnetavad üha nooremaid inimesi ning noorte heaolu eest vastutavatel inimestel on keeruline seda olukorda kontrolli all hoida. Koolitusel jagame praktilisi teadmisi noorte riskikäitumise viisidest ja vägivallailmingutest, mille tulemusena oskavad noortega töötavad spetsialistid ja asutuste juhid koostada kriisiplaani ning vastavas olukorras õigesti tegutseda: märgata, reageerida, kaasata ja kommunikeerida.
Registreerida saab siin: