Saaremaa Gümnaasiumi jõulukontsert „Hingedemaa kellad“

Olete oodatud jõulukontserdile “Hingedemaa kellad” Kuressaare Laurentiuse kirikus esmaspäeval, 18. detsembril algusega kell 18:00!

Esinevad Saaremaa Gümnaasiumi segakoor ja segaansambel (juh Laine Lehto), Kuressaare muusikakooli eelkooli lapsed (juh Maire Teras), solistid Keidi Saks, Marili Paimre, Geito Jermolov, Oliver Leppik ja Ida-Mari Narbona.

Kaastegev saateansambel koosseisus: Kristi Saar (I viiul), Ave Opp (II viiul), Ingel Tagaküla (vioola), Joel Nachtigall (tšello), Veikko Lehto (klahvpillid), Toomas Tang (kitarr, basskitarr), Tenno Lauri (trummid). Dirigent Laine Lehto.

Sissepääs tasuta, vabatahtliku toetuse koorile võib poetada päkapikusussi.