Valimisdebatt ja säutsukohting “Milleks meile need poliitikud?”

Saaremaa valla noortevolikogu on koostöös Saaremaa Gümnaasiumiga korraldamas lähenevate Riigikogu valimiste puhul valimisdebatti, kus kõikide erakondade esindajad saavad seista enda vaadete eest ja tutvuda noorte valijatega läbi säutsukohtingu. Valimisdebatti eesmärk on julgustada noori osalema tulevastel valimistel ja muuta nende otsus kindlaks, olles kursis erinevate kandidaatide argumentide ja perspektiividega, mis nad debatis välja toovad.

Lähenemas on 2023. aasta Riigikogu valimised ja pildile on tõusnud mitmed erakonnad ja kandidaadid, kes soovivad seista Eesti ja noorte heaolu eest.
Valimisdebatt ja säutsukohting toimub 21. veebruaril kell 16:30-18:30. Üritus toimub Saaremaa Gümnaasiumi auditooriumis. Valimisdebatt jäädvustatakse otseülekandena hilisemaks vaatamiseks. Saaremaa valla noortevolikogu poolt on garanteeritud kohvipaus ja snäkid. Diskussiooni modereerivad Kadi raadio vastutav toimetaja Tõnis Kipper ja Saaremaa valla noortevolikogu esimees Helis Luks.
Teretulnud on kõik huvilised, kes soovivad näha üht tulist valimisdebatti ja olla teadlikumad enda otsuses!
NB! Sündmus lähtub Haridus- ja Teadusministeeriumi, Õiguskantsleri Kantselei ja Eesti Noorteühenduste Liidu poolt esitas põhimõtetest, mis aitavad tagada koolide erapooletust valimiste ajal. Loe lähemalt: https://hm.ee/valimised-ja-kool
Küsimuste puhul saab pöörduda peakorraldaja poole –