TalTech rektor Land külastas Saaremaa Gümnaasiumit

Eile külastas Saaremaa Gümnaasiumi TalTech – Tallinna Tehnikaülikooli rektor Tiit Land, rohepöörde prorektor Helen Sooväli-Sepping, strateegilise kommunikatsiooni juht Sulev Oll ja TalTech Kuressaare kolledži koostöökoordinaator Jaanis Prii.

Rektor Land pidas õpilastele loengu õppimisvõimaluste kohta TalTechis ning kõlama jäi mõte, et TalTech soovib olla rohepöörde eestvedaja Eestis. Prorektor Sooväli-Sepping aga märkis, et tulevikus on üheks edukuse võtmeteguriks IT ja roheenergia teadmiste kombineerimine.

Pikemalt peatusime meie füüsikaõpetaja Indrek Peili klassis, kes on mitmete füüsikaõpikute autoriks ja kaasautoriks. Keemiku taustaga rektor sai veidi osaleda ka õpetaja Irja Truumaa keemiatunnis.

Juba täna toimetame koostöös TalTech Kuressaare kolledžiga meri ja keskkond suunamooduli raames ning näeme, et tulevikus on koostööpunkte rohkemgi ja need saavad ka fikseeritud meie koostöölepingus!