Tartu Ülikooli Teaduskooli õppeaasta kena algus!

Septembris toimus kaks Tartu Ülikooli Teaduskooli lahtist võistlust, nendest üks keemias ja teine matemaatikas. Mõlemal puhul arvestatakse tulemusi olümpiaadide lõppvooru kutsumisel ja rahvusvahelise olümpiaadi võistkonna kandidaatide valikul.

Keemia lahtistel võistlustel sai 2. koha meie G1 õpilane Jarno Mononen ning 7. koha Illimar Kirss!

Kõigi juhendajaks meie keemiaõpetaja Marju Kirss.

Matemaatika lahtistel võistlustel osalesid meie õpilased kahes vanusegrupis.

Nooremate grupis oli 118. osaleja seas parim meie koolist 11. kohaga Illimar Kirss, tema järel Jarno Mononen 20. kohal, Morten Kosk 55. kohal.

Vanemast grupis oli 71. osaleja seas parim meie koolist Gustav Arak 42. kohaga ning talle järgnes 56. kohaga Siim Tiitson.

Juhendajateks õpetajad Anu Ausmees ja Enda Torga.

Kiitus kõigile osalejatele ja juhendajatele ning eriline kiitus Jarnole ja Illimarile TOP10 sekka jõudmises!