Toimus õpilasesinduste ühisüritus Motivaarikas

“Milline mari varastatakse kogu aeg ära?”

8. veebruaril toimus Saaremaa õpilasesindustele suunatud ühisüritus Motivaarikas, mille eestvedajaks oli sel aastal Saaremaa Gümnaasiumi õpilasesinduse koosseis!

Ürituse esimeseks pooleks kutsusime noortele kõnelema 1. lennu vilistlase Martin Vesbergi, kes rääkis enda kogemustest muusikas, fotograafias ja loodussaates “Osoon” . Ürituse teine pool koosnes kahest töötoast, kuhu õpilasesinduste liikmed said end registreerida. Töötubasid juhtisid pulmaisa ja õhtujuht Mikk Saarela (“Avalik esinemine”), õppenõustaja-psühholoog Eveli Kallas (“Tervislik kommunikatsioon”), noorsootöötaja Anneli Meisterson ja Kadri Ait (“Eneseväljendus ja teiste kaasamine”), NVK esimees Karola Kuldsaar ja NVK endine esimees Helis Luks (“Poliitiline aktiivsus ja noortevolikogu”) ning sportlane Cristin Lepp (“Tervis ja liikumine”)!

Suur tänu kõigile õpilasesindustele, kes meil külas käisid ja enda mõtteid teistega jagasid! Müts maha ka meie koosseisu liikmetele, kes aitasid kaasa Motivaarika korraldamisel. Olete väga tublid!

Oleme jälle üks samm lähemal, et luua Saaremaa õpilasesinduste vahel rohkem ühtsustunnet ja tõsta motivatsiooni. Pärituult õpilaste esindamisel ja kohtumiseni järgmisel ühisüritusel!
Üritust rahastas Saaremaa vald.

Vastus Henry Härmi isa naljale: “Roti vaarikas”