Toimus riigigümnaasiumi õpilaste maalilaager

19.–23. augustil toimus Viljandis riigigümnaasiumi õpilaste maalilaager, millest Saaremaa Gümnaasium võttis osa juba kolmandat aastat. Meie kooli esindasid sel aastal kunstihuvilised Mariliis Maasik, Kristina Sõster, Ketly Ilvest, Miia Saar ja Kristin Kuningas.

Laager oli täis inspiratsiooni ja loomingulisi hetki – maaliti ja joonistati nii Viljandis kui ka Laiusel. Kuigi ilm oli alguses päikeseline ja lõpus veidi vihmane, ei mõjutanud see osalejate positiivset meeleolu. Katsetati erinevaid kunstitehnikaid, jagati ideid ja nauditi laagri igat hetke.

Õpetaja Külli Mänd tänab kõiki osalejaid: ,,Laager oli tõeliselt tore ja inspireeriv! Ootan juba järgmise suve sooviavaldusi ning kindlasti jätke augusti keskpaik kalendris vabaks.”