V lend sai kätte lõpumärgid
2. aprillil sai meie V lend kätte lõpumärgid, mis tuletavad ühtlasi meelde, et eksamiperiood on kohe-kohe algamas.
2. aprillil sai meie V lend kätte lõpumärgid, mis tuletavad ühtlasi meelde, et eksamiperiood on kohe-kohe algamas.
17–20-aastaste noormeeste vanuserühmas pälvis tihedas konkurentsis edasipääsu finaalkontserdile G2.o õpilane Davier Anis.
Saaremaa Gümnaasiumist pälvisid laureaaditiitli Emma-Liisa Nellis (G3.k, juhendaja Merle Rekaya) ja Helena Mardi (G3.j, juhendaja Laura-Liisa Adlas).
Igal aastal annab Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts välja aasta tegevõpetaja preemia, mille sel aastal pälvis meie ajalooõpetaja Kadi Aavik.
ÜleÖla naasis festivalilt suurepärase tulemusega, pälvides lausa neli tunnustust.
Registreerimine ja hinnetelehe esitamine toimub sisseastumine.ee keskkonnas kuni 15. maini.
13. märtsil toimus rahvusvaheline matemaatikavõistlus „Náboj“ samaaegselt Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Üle Eesti osales ligi 420 noort 85 võistkonnast enam kui 50 koolist. Meie koolist osales kaks võistkonda.